02.10.2016r. – XXVII Niedziela zwykła

Ofiara na kościół – bezimiennie 100 zł. Bóg zapłać

1.Intencje dla Kółek Różańcowych na miesiąc październik:
Ogólna: Aby dziennikarze w swojej pracy zawodowej kierowali się zawsze szacunkiem dla prawdy i silnym poczuciem etyki.
Ewangelizacyjna:
Aby Światowy Dzień Misyjny odnowił we wszystkich wspólnotach chrześcijańskich radość i odpowiedzialność związane z głoszeniem Ewangelii.

2.Dziękujemy serdecznie rodzinom z Łan n/szosą, które wczoraj sprzątały kościół i za ofiary na kwiaty. Za tydzień prosimy c.d. rodzin z Łan n/szosą – str. północna: Murat, Smolak, Paprota, Gawarecki.

3.Rozpoczął się miesiąc październik w specjalny sposób poświęcony Matce Bożej. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 1630.

4.W niedzielę za tydzień 9 X Generalny Zlot Legionu Maryi V Kurii w naszym kościele o godz. 1130. Po Mszy św. o godz. 1200 c.d. spotkania w lokalu naszej szkoły.

5.Zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej do udziału w konkursie na różaniec. Wykonane różańce dowolną techniką prosimy aby składać podpisane w kościele lub u katechetów do soboty 15 października.

6.W niedzielę za tydzień po Mszy św. o godz. 1200 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i ich rodziców.

7.Prasa religijna: „bitwa o życie” w polskim parlamencie; c.d. o katastrofie smoleńskiej; przywracanie patriotyzmu przez obecny rząd; kolejna podróż apostolska papieża Franciszka na Kaukaz; naród polski i Kościół; „demony boją się różańca”.

8.W minionym tygodniu odeszli do Pana pochodzący z naszej wspólnoty parafialnej:
+ Stanisław Karpiński
+ Genowefa Samoń.
Pomódlmy się w ich intencji.

sobota,
01 października 2016