01.02.2015r. – IV Niedziela zwykła

1.Intencje dla Kółek Różańcowych na miesiąc luty:
Ogólna:
Aby więźniowie, a szczególnie młodzi, mieli możliwość ułożenia sobie na nowo godnego życia.
Misyjna: Aby małżonkowie, którzy się rozeszli, znaleźli zrozumienie i wsparcie we wspólnocie chrześcijańskiej.

2.Dzisiaj po Mszy św. o godz. 930 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca. Prowadzi Legion Maryi.

3.Jutro 2 II – uroczystość Ofiarowania Pańskiego (M.B. Gromnicznej). Porządek Mszy św. niedzielny. Ofiary na tacę z tego dnia – na potrzeby zakonów kontemplacyjnych. Przynosimy ze sobą świece do poświęcenia.

4.W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca.

5.W przyszłą niedzielę 8 II obchodzony będzie w Kościele Powszechnym dzień modlitw, refleksji i działania przeciw handlowi ludziom.

6.Prasa religijna: o 250 rocznicy ustanowienia święta Najświętszego Serca Pana Jezusa; o zakonie salezjanów; Kościoły w Polsce apelują o poszanowanie niedzieli; o życiu konsekrowanym; o rozeznaniu powołania. W GN – 2 płyta z filmem o św. Teresie. Jest też MGN z płytą „Arki Noego”.

7.W minionym tygodniu odeszły do Pana z naszej parafii:
+ Helena Serewa z Kol. Bronice,
+ Halina Duro z Kłody.
Pomódlmy się w ich intencji.

niedziela,
01 lutego 2015