14.12.2014r. – III niedziela Adwentu

Zapowiedzi przedślubne:

Monika Barbara Piech, panna z Markuszowa, parafii tutejszej
Jacek Wałach, kawaler z Kurowa, parafii Kurów

1.W imieniu ks. Rektora i wszystkich kleryków Seminarium Duchownego w Lublinie składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszego Seminarium.

2.Ponieważ w tym tygodniu będziemy wyjeżdżali na spowiedzi rekolekcyjne do sąsiednich parafii, prosimy ważne sprawy kancelaryjne zgłaszać bezpośrednio po Mszy św. o godz. 730.

3.Są do nabycia świece Caritasu na stół wigilijny.

4.W najbliższy czwartek 18 XII odwiedzimy w domach starszych i chorych, którzy nie mogą przyjść do kościoła, aby mogli wyspowiadać się i przyjąć Komunię świętą. Początek od godz. 900 do 1200.
Markuszów – początek od strony Garbowa przez Centrum do stacji paliw i Łany.
Wioski – początek Zabłocie, Góry i Kol. Góry, Kol. Bronice, Olszowiec, Kaleń, Olempin, Kłoda, Zastawie, Barłogi i Łąkoć.

5.Dziękujemy młodzieży z KSM-u za przygotowywanie bardzo ładnych dekoracji na choinki do kościoła.

6.Prasa religijna: o cudownym ocaleniu zamarzniętego dziecka; Rok Życia Konsekrowanego – zakony kontemplacyjne; o rocznicy stanu wojennego; o pracy na misjach; „w co gra Rosja?” Rok 2015 – rokiem św. Jana Pawła II.

7.Na zakończenie pomódlmy się w intencji Seminarium Duchownego w Lublinie, za kleryków i wychowawców, o dobre i liczne powołania do kapłaństwa.

piątek,
19 grudnia 2014

Tydzień modlitw o życie chrześcijańskie rodzin

Imieniny:
Dariusza, Gabrieli, Urbana