2022698

Zapowiedzi przedślubne:

Paulina Anna Wrótna, panna z Kurowa, parafii Kurów
Damian Wiśniecki, kawaler z Olempina, parafii tutejszej

1.Dziękujemy serdecznie rodzinom z ul. Lubelskiej za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty. Za tydzień, w sobotę po Mszy św. wieczorowej prosimy c.d. rodzin z ul. Lubelskiej: Nowak, Zgodzińscy, Durakiewicz.

2.W przyszłą niedzielę, po sumie o godz. 1200 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

3.Bezpłatna mammografia dla pań w wieku od 50 do 69 lat – 20 lutego w godz. 800-1130 na parkingu Urzędu Gminy w Markuszowie.

4.Prasa religijna: o tajemnicach Medjugoria; misja abpa Hosera; 100 rocznica objawień fatimskich; reforma służby zdrowia; jakim państwem była PRL? Jest też MGN dla dzieci.

5.W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej do Pana:
+ Maria Opolska z Markuszowa,
+ Bogusław Okoń z Markuszowa,
+ Helena Szyszka z Kol. Góry, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 1300.
Pomódlmy się w ich intencji.

czwartek,
23 lutego 2017

Czwartek, Rok A, I Dzień powszedni albo wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika