20.07.2014r. – XVI Niedziela zwykła

1.W zakrystii można zapisywać się na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.

2.Poświęcenie pojazdów z racji św. Krzysztofa – patrona kierowców w przyszłą niedzielę 27 lipca po każdej Mszy św. Kierowcy otrzymają różańce ze św. Krzysztofem. Ofiary z racji poświęcenia pojazdów przeznaczone są na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy pracujących w krajach misyjnych.

3.Doroczne nabożeństwo żałobne w intencji zmarłych z naszych rodzin i z naszej parafii – na cmentarzu parafialnym – odprawione będzie w sobotę 2 VIII (I sobota sierpnia) o godz. 1500. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

4.Prasa religijna: „Pamiętajmy o niedzieli” – o uczestnictwie w niedzielnej Mszy św.; o tętniącym życiu Kościoła; o 70 rocznicy wyzwolenia Majdanka; grosz za kilometr – o pomocy dla polskich misjonarzy; „ Nie odłożę sumienia” – rozmowa z prof. Bogdanem Chazanem.

środa,
23 lipca 2014