1919682

11.12.2016r. – III Niedziela Adwentu

1.Dziękujemy serdecznie rodzinom z ul. Lubelskiej, które wczoraj sprzątały kościół i za ofiary na kwiaty. Za tydzień, w sobotę po Mszy św. wieczorowej prosimy c.d. rodzin z ul. Lubelskiej: Markiewicz, Bukowscy, Grzegorczyk, Chmiel.

2.Chorych i starszych, którzy nie mogą przyjść do kościoła, będziemy odwiedzać w domach, aby mogli się wyspowiadać i przyjąć Komunię św. – w najbliższy piątek 16 XII w godz. 900-1200 (do skutku). Prosimy zgłaszać nazwiska i adresy w zakrystii.

3.W tym tygodniu w szczególny sposób modlimy się o chrześcijańskie życie rodzin.

4.W najbliższy wtorek 13 XII wypada 35 rocznica stanu wojennego. Zapraszamy wszystkich na nabożeństwo na godz. 1700 w intencji ofiar stanu wojennego, wszystkich poszkodowanych i upokorzonych, oraz o nawrócenie tych, którzy wtedy i dzisiaj występują przeciwko swojemu państwu i narodowi.

5.Ponieważ wyjeżdżamy na spowiedzi rekolekcyjne do sąsiednich parafii prosimy ważne sprawy kancelaryjne zgłaszać bezpośrednio po Mszy św. o godz. 730 albo po Mszy św. wieczorowej o godz. 1700.

6.Dziękujemy dzieciom, które przychodzą na próby nowopowstałej scholi muzycznej w soboty o godz. 1000 do salki katechetycznej na plebanię oraz zapraszamy wszystkie chętne dzieci.

7.Msze św. roratnie o Matce Bożej – w środy i soboty o godz. 1700.

8.Prasa religijna: nowe przepisy dla drobnych producentów; troska rządu o rodzinę i szkołę; zbawienny wymiar cierpienia; 35 rocznica stanu wojennego; 25 rocznica rozwiązania Związku Radzieckiego; 25 rocznica powstania Radia Maryja.

9.W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej do Pana:
+ Alicja Barbara Lipińska z Wólki Kątnej.
Pomódlmy się w jej intencji.

sobota,
10 grudnia 2016