2063351

Daniel Rozmus, kawaler z Płonek, parafii Kurów

Joanna Wójtowicz, panna z Wólki Kątnej, parafii tutejszej
Arkadiusz Grzegorz Łucjan, kawaler z Wielkiego, parafii Abramów

1.Dziękujemy serdecznie rodzinom z ul. Tylnej za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty. Za tydzień, w sobotę po Mszy św. wieczorowej prosimy rodziny z ul. Tylnej: Ochal, Żak, Kuś, Jaroszyński.

2.Serdecznie dziękujemy p. Markowi Zadura z Gór za wyrównanie i umocnienie drogi na cmentarz. „Bóg zapłać.

3.Dobiegają końca prace projektantów przy projekcie budowlanym kościoła. Projekt konserwatorski został już złożony u Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Czekamy na pozwolenie.

4.Dzisiaj o godz. 1200 suma odpustowa ku czci patrona parafii św. Józefa. Serdecznie zapraszamy.

5.Plan rekolekcji na poniedziałek i wtorek:
830 – Msza św. z konferencją dla dorosłych
1000 – Msza św. z konferencją dla Szkoły Podstawowej
1200 – Msza św. z konferencją dla Gimnazjum
1530 – Msza św. z konferencją dla dorosłych w Zastawiu
1700Msza św. z konferencją dla dorosłych

6.Ostatni dzień rekolekcji, czyli wtorek będzie dniem pojednania z Bogiem i człowiekiem. Przyjadą księża z sąsiednich parafii i będą służyli swoją posługą w konfesjonałach. Postarajmy się we wtorek wszyscy wyspowiadać i trwać w stanie łaski uświęcającej do świąt Wielkanocnych.

7.Chorych i starszych, którzy nie mogą przyjść do kościoła odwiedzimy w domach w terminie bliższym świąt, ale już teraz możemy podawać ich adresy w zakrystii.

8.W sobotę 25 III uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w porządku niedzielnym.

9.Zapraszamy na nabożeństwa: Droga Krzyżowa – w piątki o godz. 16 30, a Gorzkie Żale – w niedziele o godz. 1630.

10.Przez cały Wielki Post zbierane są ofiary do puszki tzw. „Jałmużna wielkopostna” – pomoc dla biednych i potrzebujących w akcji Caritas.

11.W zakrystii są albumy „100 lecie Fatimy” – 25 zł.

12.Prasa religijna: 100-lecie objawień fatimskich; o Katolickim Uniwersytecie Lubelskim; o polskim sądownictwie; o potrzebujących w Syrii i na Ukrainie.

13.W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty parafialnej do Pana:
+ Zbigniew Dziura z Markuszowa.
Pomódlmy się w jego intencji.

piątek,
24 marca 2017